Contact

Accountmanagers van het ministerie van BZK ondersteunen gemeenten bij transitie- en transformatievragen in het sociaal domein en de fysieke leefomgeving. Daarnaast ondersteunen zij gemeenten vraaggericht en op maat bij migratievraagstukken.

OTAV

Een deel van het accountmanagement is onderdeel van het Ondersteuningsteam Asielzoekers en Vergunninghouders (OTAV) en werkt samen met de VNG, waardoor er een centraal loket is waar gemeenten met hun vragen terecht kunnen. Door de samenwerking ontstaat een volledig dekkend ondersteuningsaanbod voor gemeenten in de brede asielketen. Via het OTAV kunnen gemeenten ondersteuning krijgen door middel van een helpdesk, generieke- en maatwerkondersteuning, accountmanagement en tijdelijke versterking vanuit de expertpool. Deze expert komt dan een aantal dagen kosteloos ondersteunen (max. vijf werkdagen). Het OTAV is bereikbaar onder telefoonnummer: 070-373 83 98 en mailadres: Otav@vng.nl.

Wie zijn de OTAV-accountmanagers van BZK en wat doen zij?

De OTAV-accountmanagers van BZK werken in duo’s met de accountmanagers van de VNG. Samen vormen ze het OTAV. De duo’s zijn verdeeld over het land conform de COA-regio’s en samen zijn zij het directe aanspreekpunt voor de gemeenten in hun regio. Dit kan door mee te denken, door (relevante) informatie en praktijkvoorbeelden te delen, en door een inhoudelijke expert in te schakelen wanneer dit gewenst is.

Gedurende elk moment in de asielketen kunnen de accountmanagers ingeschakeld worden voor ondersteuning. Door de samenwerking met het OTAV is er een volledig dekkend ondersteuningsaanbod voor gemeenten.

Accountmanagement fysieke leefomgeving
Met onderstaande accountmanagers kunt u contact opnemen over actuele onderwerpen in de fysieke leefomgeving, zoals bijvoorbeeld de implementatie van de omgevingswet en de energietransitie.

 

Projectleiding

Gerard Witsmeer

gerard.witsmeer@minbzk.nl

06 – 44 88 41 51

Projectleider accountmanagement

Ranjana Moenesar
ranjana.moenesar@minbzk.nl

06 – 15 47 18 75

Projectsecretaris

Accountmanagers OTAV

Pauline Zwart
pauline.zwart@minbzk.nl
06 – 54 23 32 88

Accountmanager Gelderland en Overijssel

Carijn Tulp
carijn.tulp@minbzk.nl

06 – 15 03 10 29

Accountmanager Groningen, Friesland en Drenthe

Mieke Maas
mieke.maas@minbzk.nl

06 – 54 70 20 87

Accountmanager Noord-Holland, Flevoland en Utrecht

Accountmanagers Fysieke Leefomgeving

Nathalie Verheij

nathalie.verheij@minbzk.nl
06-52 59 55 24

Coördinerend accountmanager
Contactpersoon Noord-Brabant en Limburg

Indra Bijl-van der Geld
indra.bijl@minbzk.nl

06 – 13 96 88 90

Accountmanager Zeeland en Zuid-Holland

Jaimi van Essen
jaimi.essen@minbzk.nl

06 – 46 14 73 89

Accountmanager Gelderland, Overijssel, Groningen, Friesland en Drenthe

Marije Ploeg

marije.ploeg@minbzk.nl

06-15 39 72 16

Accountmanager Gelderland, Overijssel, Groningen, Friesland en Drenthe

Roos van der Steijle

roos.steijle@minbzk.nl

06-21 13 96 01

Accountmanager Noord-Holland, Flevoland en Utrecht

Nienke de Lange

nienke.hoogstraaten@minbzk.nl

06-52 80 92 29

Accountmanager Noord-Brabant en Limburg

Informatie voor burgers
Wil je als burger een vraag stellen? Maak dan gebruik van het contactformulier van rijksoverheid.nl.

Informatie voor de pers
Beschikbaar via de woordvoerders bij het ministerie van BZK.

Contact met de redactie?
Mail de redactie